معنی انگشتر در هر انگشت چیست?


در پست قبلی یه سوال پرسیدم احسان هم حس گردشش کار افتادو رفت گشت این مطلبو پیدا کرد
بین خودمون تعارف کردیم خودت بزار احسان گفت جون تو راه نداره
من گفتم کار خودته بزار از اون تعارف از من تعارف
آخر سر حرف احسانو گوش کردمو این مطلبو تحت عنوان یه پست میزارم روی وبلاگم

*****
آیا تابه حال به این فکر کرده اید که انداختن انگشتر در هر انگشت چه معنایی دارد؟
گاهی اوقات، علیرغم همه تلاشهایی که می کنیم، زندگی به مراد ما پیش نمی رود. این همان زمانی است که بعضی از آدم به سراغ فال و طالع بینی می روند تا به طریقی زندگیشان را رونق بدهند.
کف بینی، فال اعداد، تاروت، و از این قبیل بعضی از راه هایی هستند که متخصصین این رشته ادعا دارند به وضعیت کنونی افراد کمک می کند. یک چیزی که خیلی برای من جالب بود انگشترهایی است که این متخصصین به افراد توصیه می کنند که بیندازند. این انگشترها وقتی با سنگ تولد هر کس ادغام شود در خیلی از جوانب زندگی هر فرد تعادل ایجاد می کند. اما آیا تا به حال این سوال برایتان پیش آمده که هر انگشت برای انداختن انگشتر چه معنا و مفهومی دارد؟ آیا انداختن انگشتر در یک انگشت بخصوص نشان دهنده یک مفهوم عمیق است؟ پس اجازه بدهید نگاهی به مفهوم انگشت های مختلف برای انداختن انگشتر بیندازیم.
مفهوم انگشت های مختلف برای انداختن انگشتر
انگشت شست: نشان دهنده قدرت اراده در فرد است. این انگشت با خودِ درونی فرد در ارتباط است. وقتی به شما گفته می شود که در انگشت شستتان انگشتری بیندازید، به دقت مراقب تغییراتی که در زندگیتان اتفاق می افتد باشید. این انگشتر قدرت اراده شما را تقویت خواهد کرد.
انگشت اشاره: نشان دهنده قدرت، رهبری و جاه طلبی است. این انگشت نشان دهنده یک نوع قدرت خاص است. این مسئله به خصوص در قدیم الایام وقتی پادشاهان قدرتمند در انگشت اشاره خود انگشتر می انداختند بیشتر نمود دارد. درنتیجه، انداختن انگشتر در این انگشت به شما در این زمینه کمک می کند.
انگشت وسط: نشان دهنده فردیت و هویت فرد است. این انگشت که در وسط قرار گرفته است نشاندهنده یک زندگی متعادل و متوزان است. انداختن انگشتر در این انگشت به شما کمک می کند زندگی متعادلتری داشته باشید.
انگشت انگشتری: انگشت انگشتری دست چپ به قلب رابطه مستقیم دارد. به خاطر همین است که حلقه ازدواج در این انگشت انداخته می شود. این انگشت همچنین نشاندهنده احساسات و خلاقیت در فرد است. انداختن انگشتر در انگشت چهارم دست راست به شما کمک می کند در زندگی خود خوشبین تر باشید.
انگشت کوچک: نشان دهنده همه چیز در روابط شماست. این انگشت نشاندهنده روابط ما با محیط بیرون می باشد و دقیقاً مخالف شست است که به خودِ درونی ما اشاره دارد. این انگشت نشاندهنده رفتار ما با دیگران است. انداختن انگشتر در این انگشت به شما کمک می کند روابط خود را تقویت کنید، به خصوص درمورد ازدواج. به ارتقاء روابط کاری هم کمک می کند.
انگشترها در میان سایر جواهرات اهمیت بیشتری دارند. قبل از اینکه تصمیم بگیرید هر انگشتری دستتان کنید، بهتر است با یک متخصص درمورد نوع جواهری که می خواهید دست کنید صحبت کنید. این انگشتر، چه یک انگشتر الماس یا انگشتر نامزدی یا عروسی یا هر انگشتر دیگری باشد، نمی توان زیبایی آنها را بعنوان جواهرهایی شیک نادیده گرفت. پس فقط به دلایل باورها و اعتقادات مذهبی نیست که خیلی ها انگشتر دست میکنند، این مسئله می تواند جنبه مدگرایی هم داشته باشد. دلیل آن مهم نیست، مهم این است که انداختن انگشتر به ارتقاء وضعیت ظاهر شما کمک می کند.

31 دیدگاه برای “معنی انگشتر در هر انگشت چیست?

 1. ای ول ناشناس
  عشقو عشق است
  منم عشقم میکشه که تو هه انگشتام انگشتر بندازم
  میشه تو شست هم انداخت ؟؟؟!!!

  پاپری بابا بزار کمتر بنویسه ما هم کتر بیایم سر بزنیم

 2. معمار
  یه روزی داستان نوشتنامو میگم
  جاهای دیگه ای که مینویسم
  شاید به سالهای ۷۶ و ۷۷ برمیگرده
  اون موقع هم خیلی مینوشتم
  میگم داستانشو
  به زودی

  ===

  تمرین هم دارم
  خیالتون راحححححت

 3. عجب اعترافاتی گرفتم من
  الان میدونیم کی انگشتر داره کی نداره
  کی کدوم انگشتش میندازه
  امابگم فکر نمیکنم هیچ کدومتون اندازه من انگشتر داشته باشین
  در انواع و اقسان مختلف
  البته من فقط تو انگشت انگشتزی میندازم
  گاهی راست ؛ گاهی چپ !!!
  در مورد پست های من
  مثل اینکه هیشکی دوست نداره من بنویسم
  زیاد مینویسم گله میکنین
  میخواین برم یه جای دیگه بنویسم
  البته بگماااااا
  اگر بودنین من غیر از اینجا ۴ جای دیگه هم مینویسم اونوقت چی میگین
  ها ها ها ها

 4. منکه انگشتر ندارم،یه دونه داشتم اما کمتر از یه ماه پیش بردم فروختمش اونم نصف نصف قیمت پولشم دادم پیام امید.اما تو انگشت انگشتری دست راستم مینداختمش البته مال دست چپم بود اما نه اینکه من دستام خیلی گنده ان تو دست چپم که مینداختم سُر میخورد میومد پایین…
  من خیلی خوشبین بودم اینو جدی دارم میگم!

 5. ببینم حالا اون خانومه منظورش چی بوده از اینکه انگشتر تو اون انگشتش بوده و اونطوری هم تورو نگاه میکرده؟؟؟؟

  می خواستی بهش بگی “آبجی! ما ۴ تیر داریم… آره!”

 6. من تو انگشت انگشتری دست راستم انگشتر میکنم و تو انگشت وسط دست چپم.
  البته تا یکسال قبل تو انگش انگشتری دست چپم هم انگشتر میکردم اما انقدر بهم گیر دادن و سوالپیچم کردن که دیگه حوصله ندارم به هر کی جواب بدم “نه” و دیگه دست نمیکنم. فوضولن بعضی از مردم بخدا

 7. احسااااااااااااااااان
  تو هم سندروم کامنت گذاشتن؟
  من که نفهمیدم منظورش چیه!!
  در مورد پایه بودن میدونم هستی اما میگم خوب کی بریم
  راستی داره تمرین میکنه کیرو گاز بگیره؟

  مرحومه میگن
  آقایون دست
  خانما رقص
  حالا برعکس

  روشنا تو هم انگشتر دار میشی
  عجله نکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *